Włodzimierz Sosnowski

wynalazca, konstruktor i producent urządzeń rolniczych nagrodzony m.in. złotym i srebrnym medalem na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków i Nowych Technologii Eureka 2002 w Brukseli, brązowym medalem w Jena - Nürnberg Listopad 2006 oraz w Genève Kwiecień 2007


Brązowy medal w Jena - Nürnberg Listopad 2006 Brązowy medal Genève Kwiecień 2007

Nasza firma zajmuje się produkcją maszyn rolniczych takich jak :


Wialnia odśrodkowa przeznaczona jest do oczyszczania nasion: zbóż, roślin strączkowych, rzepaku, traw nasiennych itp. z lekkich zanieczyszczeń i ziaren poślednich. Do każdej wialni można zamontować kierownicę dośrodkową pionowego strumienia materiału sypkiego. Rozwiązanie to poprawia prawie dwukrotnie jakość czyszczenia. Istnieje możliwość wykonania wialni o wydajności 200t/h, 500t/h.


Przenośnik ślimakowy oczyszczający przeznaczony jest do przenoszenia materiału ziarnistego z możliwością wstępnego czyszczenia. Przenośnik T -413/1 dwubiegowy posiada dwustopniową przekładnię pasową, która pozwala uzyskać dwie różne prędkości obrotów spirali ślimakowej. Na wolniejszych obrotach ślimaka uzyskuje się lepsze oczyszczanie, przy mniejszej wydajności ( do 4,5 t/h).


Palenisko sluży do urządzania ogniska na wolnym powietrzu i w kominkach, zwlaszcza otwartych. Podstawa paleniska zabezpiecza podloże przed uszkodzeniem. Palenisko zostało uznane na targach w Atlancie , Koloni i Szwecji za bardzo innowacyjne rozwiązanie. Wykonane jest z blachy żaroodpornej. Jego wytrzymałość to 1000 stopni ciagłej pracy.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Realizacja: Newshop